Sinds 1 januari 2024 is de ruimte waar voorheen de Museumgalerij was gehuisvest een volwaardige ruimte van het VVV-kantoor geworden. Er wordt momenteel nagedacht over wat deze ruimte zal worden, in overeenstemming met de behoeften van onze bezoekers en de wensen van ons team. Terwijl we wachten tot de reflectie eindigt en het werk begint, is het tijd om het pand te exploiteren met een nieuwe tentoonstelling!

Stéphanie Sublemontier

Met de titel “Onze Trouville-sur-Mer” wil de tentoonstelling de vele facetten van onze unieke stad, haar rijke erfgoed en haar gevarieerde sferen laten zien, door de ogen van ons team. 

Laat u meevoeren door een fotoserie bestaande uit 50 afdrukken, die de authentieke momenten, pittoreske landschappen en emblematische scènes vastlegt die Trouville-sur-Mer zo'n unieke plek maken. Elke foto onthult een uniek perspectief en weerspiegelt de persoonlijke visie en ervaring van onze teamleden die Trouville-sur-Mer dagelijks kennen, adviseren, promoten, verkopen en bezoeken.

“Onze Trouville-sur-Mer” is veel meer dan een simpele tentoonstelling; het is een getuigenis van de liefde en gehechtheid die we hebben aan onze stad. Het is een kans om onze emoties, onze verhalen en onze herinneringen te delen en samen de schoonheid en diversiteit van Trouville-sur-Mer te vieren.

Ontdek Trouville-sur-Mer door de gepassioneerde ogen van degenen die het elke dag beleven. De tentoonstelling is voor iedereen toegankelijk, dus aarzel niet om de essentie van onze stad te ontdekken en jezelf onder te dompelen.

In de ruimte is ook een tentoonstelling te zien van een kunstenaar uit ons team, bekend als de kunstenaar van Creatieve mist. Als creatieve ziel en liefhebber van de natuur maakt Brume Créative illustraties, aardewerk en schilderijen in een naïef en kleurrijk universum. Kom het ontdekken in de Office Gallery!